O specialiście

Justyna Chmielewska

Witam Cię serdecznie na moim profilu Konsultantów Vitalni.
Zapraszam Cię gorąco do rozmowy ze mną, w trakcie której  zaprezentuję Tobie rozwiązania jakie posiadam w temacie wyprowadzania organizmu z różnych stanów chorobowych.
Porozmawiamy o Twoich dotychczasowych kuracjach i o tym jaki problem chcesz rozwiązać w pierwszej kolejności.

Zapoznaj się z dalszym opisem specjalisty lub zarejestruj się na wizytę już teraz klikając w przycisk!

Poznaj moje osiągnięcia zawodowe

Magister żywienia człowieka

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, wydział Żywienie człowieka.

Dietetyk

Wyższa Szkoła Piękna i Urody w Poznaniu. Studia Podyplomowe: Dietetyka, temat pracy podyplomowej "Cukrzyca i powikłania około cukrzycowe".

Certyfikowany Terapeuta Recall Healing TB

IWW Międzynarodowa Szkoła Recall Healing Totalna Biologia pod Nadzorem dr Gilbert Renaud: tytuł Certyfikowany Terapeuta Recall Healing TB

Tradycyjna Medycyna Chińska

Certyfikat egzaminacyjny ukończenia rocznego szkolenia pt. Dietoterapia w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej.

Zielarz

Certyfikowane Szkolenie z ziołolecznictwa uprawniające do prowadzenia sklepu zielarsko-medycznego.

Certyfikowany Diagnosta Godny Polecenia

Certyfikat wydany przez Aurum Instytut Medycyny Holistycznej w zakresie kompleksowej, diagnostyczno - terapeutycznej obsługi klienta.

Specjalizuję się w naturalnych metodach terapeutycznych tj. ziołach i nutraceutykach, a także w dietoterapii. Pracuję przy pomocy nowoczesnych urządzeń biomagnetycznych takich jak: analizator kwantowy, 8 DNLS, Healy Rezonans, które to urządzenia pozwalają przeprowadzić kompleksową ocenę podłoża rozwoju choroby. Dodatkowo korzystam z nauki w zakresie holistycznej analizy badań laboratoryjnych i wiedzy, jaką daje Tradycyjna Medycyna Chińska. Jestem osobą otwartą, która z pasją wykonuje swoją pracę, a najważniejsze jest dla mnie, aby osoba, która znajduje się pod moją opieką diagnosty i konsultanta, otrzymała najlepsze rozwiązania na swoje problemy zdrowotne. Specjalizuję się w chorobach związanych z tarczycą, zaburzeniami gospodarki węglowodanowej, ale także w chorobach na podłożu autoimmunologicznym. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę z psychosomatyki oraz Totalnej Biologii. Jestem właścicielem i założycielem jedynej w Polsce Akademii Diagnostów przy pomocy urządzeń biomagnetycznych, w ramach której edukuję Diagnostów – Naturopatów w zakresie Holistycznej Diagnostyki Kwantowej. Vitalni to moja propozycja dla każdego człowieka, który potrzebuje wsparcia, prowadzenia i sprawdzonych rozwiązań w różnych stanach chorobowych.

Zarejestruj się na wizytę

wrzesień 2022
pon. wt. śr. czw. pt.
29303112
56789
1213141516
1920212223
2627282930

Najczęściej zadawane pytania

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dane przetwarzane są przez firmę Aurum Instytut Medycyny Holistycznej zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.