Najczęściej zadawane pytania

Wizyty są prowadzone online poprzez rozmowę telefoniczną lub skype. Wybór należy do klienta. Konsultanci dostępni są online od godz. 9.00 do 18.00. W zakładce „Umów wizytę” można wybrać najlepszy termin i zarejestrować się.

Po zarejestrowaniu się na wizytę automatycznie na podany email wysyłany jest dostęp do ankiety zdrowia, którą należy wypełnić maksymalnie dzień przed wizytą. W ankiecie należy podać aktualne potrzeby zdrowotne. Wraz z ankietą należy przesłać zdjęcie wykonane na białym tle od pasa w górę, najlepiej w białej koszulce, datę i miejsce urodzenia, miejscowość pobytu i kraj.

Aby skorzystać z konsultacji należy wejść w zakładkę „Umów wizytę, wybrać konsultanta, termin wizyty i godzinę. Następnie dokonać zapłaty. Tylko opłacona wizyta gwarantuje rezerwację terminu. Osoba posiadająca kod rabatowy powinna go wpisać, w momencie opłacania wizyty.

Każda osoba ma prawo odwołać wizytę lub zmienić jej termin, najpóźniej do 24h przed wyznaczoną datą oraz godziną spotkania. W tym celu należy skontaktować się telefonicznie z konsultantem, z którym była umówiona wizyta i przełożyć ją na inny termin lub anulować. 

Każda wizyta trwa 60minut.

Celem konsultacji jest przedstawienie i omówienie wyników uzyskanych w oparciu o holistyczną analizę bio rezonansu. W trakcie spotkania konsultant przedstawi rozwiązania pozwalające na rozpoczęcie wielowymiarowej kuracji w formie Programu Vitalności. 

Zaraz po spotkaniu otrzymasz na email materiały w oparciu o które została przeprowadzona rozmowa o twoich potrzebach organizmu i kierunku jaki warto podjąć, aby odzyskać vitalność. Dodatkowo otrzymasz zwiastun do Programów Vitalności oraz materiały wprowadzające do tematów związanych z programami. 

Masz dodatkowe pytanie? Wypełnij formularz.

    Dane przetwarzane są przez firmę Aurum Instytut Medycyny Holistycznej zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dane przetwarzane są przez firmę Aurum Instytut Medycyny Holistycznej zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.