Korzyści

Gotowe programy

To czego najbardziej potrzebuje współczesny człowiek to sprawdzonych i gotowych oraz skutecznych rozwiązań do holistycznego wsparcia ciała, emocji i regulacji harmonijnego przepływu energii przez ciało w dzień i w nocy.
Rozwiązania w dziedzinie zdrowia proponują obecnie bardzo nowoczesne narzędzia oraz skuteczne działania przynoszące efekt w jak najkrótszym czasie. Takie właśnie efekty dają PROGRAMY VITALNOŚCI. Połączenie w nich urządzenia biomagnetycznego HEALY oraz gotowych rozwiązań w zakresie holistycznego planu kuracji daje możliwość wdrażania u różnych osób gotowych, uniwersalnych rozwiązań. Jeśli wiesz czego potrzebujesz, aby poczuć ponownie energię do życia, z pewnością odnajdziesz w gotowych programach wszystko to co spełni Twoje oczekiwania. Ich zadaniem jest oczyszczanie, uwalnianie głównie od bólu, harmonia i odmładzanie. Tak więc to, czego najbardziej brakuje dzisiaj ludziom, aby wyjść z choroby i poczuć moc życia.

Kliknij w przycisk, aby wybrać specjalistę, który pomoże rozwiązać Twój problem!

Pakiet najlepszych rozwiązań

Lisc 1

Konsultacje on-line umożliwiające kontakt z konsultantem, aby oszczędzić Twój czas i obniżyć koszty dojazdu do gabinetu

Lisc 1

Zakupy w dedykowanym sklepie online, w którym można nabyć wszystkie produkty wymagane w trakcie kuracji

Lisc 1

Stała opieka i monitoring ze strony konsultanta, aby w trakcie kuracji klient miał poczucie bezpieczeństwa i wsparcia

  • Zakupy w dedykowanym sklepie online, w którym można nabyć wszystkie produkty wymagane w trakcie kuracji
  • Stała opieka i monitoring ze strony konsultanta, aby w trakcie kuracji klient miał poczucie bezpieczeństwa i wsparcia
  • Konsultacje on-line umożliwiające kontakt z konsultantem, aby oszczędzić Twój czas i obniżyć koszty dojazdu do gabinetu
  • Edukacja żywieniowa, na każdym etapie programu, bo wiemy, że to co jemy decyduje o tym, jak się czujemy
  • Sprawdzony i przetestowany plan kuracji oparty o holistyczne rozwiązania obejmujące programy Healy, suplementy, plan żywieniowy, medytacje, ćwiczenia, olejki i edukację prozdrowotną
  •  Przynależność do grupy Vitalnych, która daje wsparcie i pomoc w realizacji programu i powrotu do zdrowia.
Lisc 1

Edukacja żywieniowa, na każdym etapie programu, bo wiemy, że to co jemy decyduje o tym, jak się czujemy

Lisc 1

Sprawdzony i przetestowany plan kuracji oparty o holistyczne rozwiązania obejmujące programy Healy, suplementy, plan żywieniowy, medytacje, ćwiczenia, olejki i edukację prozdrowotną

Lisc 1

Przynależność do grupy Vitalnych, która daje wsparcie i pomoc w realizacji programu i powrotu do zdrowia

Najważniejsze atuty

  • Programy Vitalności to autorski projekt, który powstał w oparciu o kilkunastoletnią wiedzę i doświadczenie
  • Konsultanci nadzorujący klientów wdrażających Programy Vitalności są certyfikowanymi specjalistami, którzy wykazują się wiedzą teoretyczną oraz praktyczną w zakresie naturoterapii, diagnostyki biorezonansem oraz umiejętności pracy z klientem.
  • Wszystko co oferujemy naszym klientom zostało sprawdzone, przetestowane i zweryfikowane kilkunastoletnią pracą i doświadczeniem osób współpracujących z Radą Naukową Healy World oraz Aurum Instytut Medycyny Holistycznej.

Sprawdź dlaczego warto nam zaufać, kliknij w przycisk.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dane przetwarzane są przez firmę Aurum Instytut Medycyny Holistycznej zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.