O nas

Praca z klientem

Vitalni to nowatorski projekt, którego celem jest dać jak najlepsze wsparcie osobom, które potrzebują skutecznych rozwiązań, aby wyjść z choroby. W tym celu potrzebne są bardzo specjalistyczne narzędzia, których zastosowanie umożliwia postawienie właściwej diagnozy i określenie czynników jakie spowodowały rozwój choroby. Dlatego też praca Vitalnych z klientem polega na bardzo szerokiej, wielowymiarowej diagnostyce, której celem jest ustalenie najlepszego i spersonalizowanego planu na wyjście z choroby lub jej zatrzymanie. W tym celu Vitalni korzystają z różnych form diagnostycznych w tym między innymi:

    • specjalistycznych ankiet konsultacyjnych
    • urządzeń biomagnetycznych
    • urządzeń do analizy biopola
    • wyników z badań laboratoryjnych

W oparciu o informacje uzyskane poprzez analizę wszystkich pomiarów, wskazane zostaje podłoże rozwoju choroby, a następnie zaproponowany plan holistycznej kuracji

plansza 4 listki-nowe6-01

Nasze doświadczenie

Vitalni wykonują kompleksową diagnostykę oraz wskazują właściwą kurację, albowiem korzystają z wielu dostępnych, nowoczesnych metod jakie oferuje współczesna nauka. Obecnie aktywnie rozwijająca się fizyka kwantowa pozwala tworzyć narzędzia służące ludziom w specjalistycznej diagnostyce, o wiele skuteczniejszej i dokładniejszej niż dotychczasowe metody laboratoryjne.
Osoby współpracujące w ramach grupy Vitalni, to Certyfikowani Diagności – Naturopaci, Dietetycy, osoby, które poprzez odpowiednie wykształcenie i doświadczenie potrafią we właściwy sposób wspierać swoich klientów w najtrudniejszym okresie, jakim jest wychodzenie z choroby.
Vitalni to grono świetnych diagnostów, którzy posiadając odpowiednie narzędzia do pracy, mają możliwość wykonania zarówno holistycznej diagnozy jak i ułożyć kompleksową terapię w różnorodnych stanach chorobowych.

Kim jesteśmy?

Pasjonaci, osoby dla których ważne jest dobro drugiego człowieka, naukowcy, osoby poszukujące czegoś nowego, ale też skutecznego. Jesteśmy po to, aby wspierać osoby, które same mają zbyt mało wiedzy, aby pomóc sobie skutecznie, a dotychczasowe metody ich zawiodły. Poszukujemy rozwiązań, które są bezpieczne, a w pracy z klientem dają wiele niezbędnych informacji, aby efekt terapii był długotrwały i zadawalający dla obu stron. Mamy wieloletnie doświadczenie w medycynie alternatywnej, ziołolecznictwie, suplokuracji oraz diagnostyce kwantowej, ale wciąż poszerzamy swoją wiedzę i wdrażamy nowe metody zarówno diagnostyczne jak i terapeutyczne.

Kliknij w przycisk, aby wybrać specjalistę

Naszą pracę opieramy o doświadczenie i wiedzę medycyny zachodniej, jak również mądrość medycyny wschodu. Komplementarna metoda podejścia do człowieka i jego zdrowia jest w naszej ocenie najlepszą metodą, aby zdiagnozować właściwy czynnik chorobotwórczy, ale także zastosować skuteczne rozwiązanie oparte o szeroką wiedzę holistyczną.

Swoją wiedzę zdobywamy poprzez edukację w Akademii Diagnosty, która umożliwia odbycie specjalistycznych, certyfikowanych szkoleń dla Diagnostów-Naturpatów oraz uczestnicząc w wielu warsztatach, a także prowadząc systematyczną praktykę diagnostyczno- terapeutyczną.

Zarejestruj swoją wizytę już dziś, kliknij w przycisk.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dane przetwarzane są przez firmę Aurum Instytut Medycyny Holistycznej zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.