O nas

Praca z klientem

Osoba podejmująca decyzję o wejściu na Program Vitalności od samego początku jest prowadzona przez Konsultanta Vitalnych. W ramach pierwszej wizyty konsultant przeprowadza wywiad o potrzebach zdrowotnych, następnie wykonuje kompleksową analizę przy zastosowaniu urządzenia Healy Resonans Analize. Ponieważ analiza może zostać wykonana na odległość, wystarczy konsultacja on line. Następnie konsultant przedstawia ofertę produktową i proponuje najbardziej korzystny Program Vitalności, w zależności od uzyskanych wyników. Po dokonaniu zakupu programu, Klient zostaje wprowadzony w Program Vitalności. Jeżeli Klient uzna, że potrzebuje szerszego wsparcia w trakcie Programu Vitalności może zawsze skorzystać z indywidulanych konsultacji. Praca konsultantów Vitalnych polega na bardzo szerokiej, wielowymiarowej diagnostyce, której celem jest dobranie najlepszego i spersonalizowanego Programu Vitalności, który zrealizuje potrzeby zdrowotne klienta. W tym celu Vitalni korzystają z najbardziej nowoczesnych form diagnostycznych, w tym między innymi urządzenia HEALY umożliwiającego kompleksową analizę w zakresie zaburzeń energetycznych ciała fizycznego.

Healynr1

Nasze doświadczenie

Osoby współpracujące w ramach grupy Vitalni, to Certyfikowani Konsultanci, osoby, które poprzez odpowiednie wykształcenie i doświadczenie potrafią we właściwy sposób wspierać swoich klientów w najtrudniejszym okresie, jakim jest powrót do zdrowia. Vitalni to grono rzetelenie przygotowanych Konsultantów, którzy posiadając odpowiednie narzędzia do pracy, mają możliwość wykonania zarówno holistycznej diagnozy jak i doboru najlepszego rozwiązania jakim jest odpowiedni Program Vitalności i spersonalizowana kuracja odpowiadająca potrzebom zdrowotnym.

Kilka słów o autorce programów Vitalności

 • Mam ponad 15 lat doświadczenia w pracy z urządzeniami biomagnetycznymi w diagnostyce bio rezonansu.
 • Wyszkoliłam ponad 250 osób w ramach Certyfikowanych szkoleń w zakresie diagnostyki przy pomocy urządzeń biomagnetycznych Quantum, 8 DNLS.
 • Od 2019 roku, w wyniku mojej pracy, ponad 1.000 osób rozpoczęło kuracje pro zdrowotne przy zastosowaniu urządzenia Healy.
 • Przez 15 lat pracy przeprowadziłam ponad 5.000 konsultacji wraz z analizą urządzeniami biomagnetycznymi i doborem odpowiedniego holistycznego planu kuracji suplementacyjnej.
 • Moje Dyplomy i Certyfikaty to
  • Międzynarodowy Terapeuta Totalnej Biologii RH,
  • Trener Rozwoju osobistego, 
  • Dieto-terapeuta wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, 
  • Dietetyk,  Naturopata,
  • mgr Technolog żywienia

Opracowałam Programy Vitalności, aby wspierać ludzi, gdy tego najbardziej potrzebują. Zawarłam w każdym programie  całą swoją wiedzę, praktykę i umiejętności dla dobra każdej osoby, która będzie z nich korzystała.

Kieruję moje Programy Vitalności do osób, które poszukują rozwiązań dla siebie w temacie holistycznego podejścia do zdrowia oraz szukają gotowego planu działania, który sprawi, że odzyskają moc, energię do życia i wolę tworzenia siebie na nowo w procesie samouzdrawiania. Justyna Chmielewska

Moje przesłanie dla każdego kto jest gotowy wejść na Program Vitalności brzmi:

„Podążając za energią życia, odkrywasz wymiary świadomości dostępne po oczyszczeniu, uwolnieniu i odzyskaniu świadomości siebie w tu i teraz”

Justyna Chmielewska
Autorka programów Vitalni

Zarejestruj swoją wizytę już dziś, kliknij w przycisk.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dane przetwarzane są przez firmę Aurum Instytut Medycyny Holistycznej zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.